COC: Tomaž Naglič do rezultata kariere

Tomaž Naglič [foto: Klemen Zibelnik]

Stefan Thurnbicler je zmagovalec tudi druge tekme smučarjev skakalcev za celinski pokal v avstrijskem Bischofshofnu. Naši skakalci so pustili odličen ekipen vtis.

Najboljši je bil tokrat Tomaž Naglič, ki je osvojil sedmo mesto (rezultat kariere v COC), takoj za njim pa sta se zvrstila Matic Kramaršič in Robert Hrgota. Točke so tokrat osvojili vsi naši skakalci. Naslednji naš je bil Jure Šinkovec na 14. mestu, Primož Pikl je osvojil 16. mesto, točk se znova veseli Primož Peterka s 26. mestom, Dejan Judež je bil 28., Luka Leban pa je prvo letošnjo točko osvojil s 30. mestom.

Zmagal je znova Stefan Thurnbichler, ki si je zmago zagotovil v finalu, potem ko je premagal vodilnega s prve serije, Nemca Felixa Schofta, ki je bil na koncu drugi. Tretje mesto je osvojil še en Nemec, Maximillian Mechler.

Celinski pokal se bo prihodnji konec tedna nadaljeval v nemškem Brotterodeju.

Rezultati: Celinski pokal .: Bischofshofen :. Uradni rezultati