Drugo mesto za Kermavnerjevo v Innerkremsu

Innerkrems je tri dni zapored gostil tekme kategorije Citizen, na katerih so nastopali tudi naši smučarji in smučarke. V petek sta bila na sporedu superveleslaloma, kjer sta najboljši slovenski uvrstitvi zabeležila Tilen Debelak in Blaž Ogorelc, ki sta zasedla peto oziroma šesto mesto. V ženski konkurenci sta se dobro odrezali Saša Brezovnik in Nina Katarina Kermavner, ki sta postavili 10. in 11. čas voženj.

Včeraj in danes smo spremljali smukaške nastope. Omeniti velja predvsem zelo dobro smučanje Kermavnerjeva, ki je osvojila drugo mesto, dobro pa je šlo tudi Ogorelcu, ki je bil šesti. Na današnji tekmi se je od naših tekmovalcev najbolje odrezal Debelak, ki je bil 10., med smučarkami pa je bila znova najboljša Kermavnerjeva s 4. mestom. Od stopničk jo je ločila le stotinka sekunde.

Rezultati: Citizen .: Innerkrems :. Superveleslalom (m)
Rezultati: Citizen .: Innerkrems :. Superveleslalom (ž)
Rezultati: Citizen .: Innerkrems :. Smuk I (m)
Rezultati: Citizen .: Innerkrems :. Smuk I (ž)
Rezultati: Citizen .: Innerkrems :. Smuk II (m)
Rezultati: Citizen .: Innerkrems :. Smuk II (ž)