Kopšetova zmagala, Breznik drugi v Abetoneju

Italijanski Abetone je gostil še zadnji dve tekmi kategorije Citizen. Naše smučarke in smučarji, ki so v preteklih dneh zabeležili kar nekaj uvrstitev na stopničke, so tudi danes nastopali odlično. Tokrat sta bila na sporedu veleslaloma, kjer je v ženski konkurenci do zmage prišla Desiree Kopše, v moški pa je drugo mesto osvojil Jan Breznik. Nika Kranjec se je uvrstila tik pod zmagovalni oder, Lucija Pezdiček je bila 6., Eva Jazbec 8., Nika Kelc pa 11. Dušan Senčar je postavil 6. čas voženj, Matevž Rupnik 9., Andraž Rakovec 17., Krištof Fabjan 21., Peter Kalan pa 45.

Seiser Alm je bil prizorišče državnih tekem mladincev in mladink. Najvišjo uvrstitev je zabeležil Luka Presterel, ki je bil 22., Katja Lokar je bila 27., Kristina Fon 39., Zala Kobentar 40., Leila Smolej 50., Tisa Pavlovič pa 52.

Rezultati: Citizen .: Abetone :. Veleslalom (m)
Rezultati: Citizen .: Abetone :. Veleslalom (ž)
Rezultati: Mladinske tekme .: Seiser Alm :. Veleslalom (m)
Rezultati: Mladinske tekme .: Seiser Alm :. Veleslalom (ž)