Miha Šimenc in Anamarija Lampič zmagala v St. Ulrichu

Na drugi tekmi celinskega pokala v smučarskem teku v avstrijskem St. Ulrichu so bili slovenski tekmovalci znova uspešnejši v mlajših kategorijah. Miha Šimenc in Anamarija Lampič sta zmagala v kategoriji do 18 let, v kateri je bila Lea Einfalt tretja.

Eva Sever Rus in Nika Razinger sta zasedli šesto oz. sedmo mesto v skupini do 20 let, Mirjam Cossettini pa je bila 21. med članicami. Matjaž Gorjanc je bil osmi med 20-letniki, od članov pa se nihče ni uvrstil v izločilne boje. Najboljši je bil Miha Rimahazi, ki je zasedel 33. mesto. Blejec je bil zelo razočaran, ker mu ni uspelo osvojiti točke za evropski pokal, tako da se je odpovedal nastopu na nedeljski sprinterski tekmi za svetovni pokal na Rogli. Zato sta se trenerja slovenskih moških reprezentanc do 23 let Ivan Hudač in Marko Gracer odločila, da bodo priložnost za boj z najboljšimi tekači na svetu dobili Luka Prosen, Matjaž Gorjanc Boštjan Klavžar in Gregor Kralj.

Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich :. Mladinke do 18 let
Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich :. Mladinci do 18 let
Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich :. Mladinke do 20 let
Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich :. Mladinci do 20 let
Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich :. Članice
Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich :. Člani