Odlični nastopi naših mladih smučarjev v Vratni na Slovaškem

Ekipa alpskih smučarjev vzhodne regije se te dni mudi na Slovaškem, kjer se je v kategorijah U14 in U16 udeležila mednarodnega tekmovanja FIS Interkriterium Vratna 2015

Včeraj sta bila na sporedu slaloma in mlada dekleta in fantje so dosegli nekaj odličnih rezultatov.
V kategoriji U16 je pri dekletih 1. mesto osvojila Nika Tomšič, pri fantih je na stopničke z 2. časom stopil Žak Žirovnik, tik za zmagovalni oder pa se je uvrstil Matjaž Gobec.

20. mesto Peter Luka Golob

Po prvem teku je kazalo še na 2 medalji, saj je bil Luka Moličnik na odličnem tretjem mestu, Anja Oplotnik pa na drugem. Žal je bila želja po stopničkah prevelika in sta zaradi napake odstopila . Danes je na sporedu veleslalom in zopet se lahko nadejamo lepih uspehov naših tekmovalcev.