Zadnji dan štiri uvrstitve med deseterico

Zadnji dan celinskega pokala v smučarskem teku v avstrijskem St. Ulrich am Pillerseeju je klasična preizkušnja s skupinskim štartom prinesla slovenskemu taboru tri peta mesta in eno šesto mesto. V kategoriji deklet do 18 let je bila najboljša Slovenka Anita Klemenčič na petem mestu. V isti kategoriji fantov je peto mesto dosegel Benjamin Črv, mesto za njim pa je bil Matic Slabe. V kategoriji deklet do 20 let je Slovenka Anamarija Lampič dosegla peto mesto, sobotna zmagovalka Lea Einfalt je bila deveta. Mark Klinar je z 29. mestom pritekel najboljšo slovensko uvrstitev fantov do 20 let.

Boštjan Klavžar [foto: Klemen Zibelnik/smucka]

Kategorija članic je zmago prinesla Nemki Theresi Eichhorn, pred Francozinjo Anouk Faivre Picon (+0,7) in Nemko Sandro Ringwald (22,4). Anja Eržen je pritekla 18. mesto (+2:07).
Članske zmage se je veselil Kazahstanec Alexey Poltoranin pred Švicarjem Dariom Cologno (+0,7) in Rusom Alexandrom Legkovom (+1,3). Boštjan Klavžar je dosegel najboljšo slovensko uvrstitev in sicer 48. mesto (+13:18,2).

Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich am Pillersee :. Dekleta U18
Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich am Pillersee :. Dekleta U20
Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich am Pillersee :. Članice
Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich am Pillersee :. Fantje U18
Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich am Pillersee :. Fantje U20
Rezultati: Celinski pokal .: St. Ulrich am Pillersee :. Člani