CIT: Filip Todorovič in Teja Lotrič druga v Bormiu

V soboto in nedeljo so naši smučarji in smučarke nastopali v italijanskem Bormiu. Na sporedu so bile slalomske tekme kategorije Citizen, se pravi za tiste smučarje in smučarke, ki ne prebivajo v kraju, ki je zimsko športno letovišče.

Na sobotnem slalomu je bil od naših najhitrejši Filip Todorovič, ki je zasedel drugo mesto, s tem, da je za zmagovalcem Italijanom Nicolo Roto zaostal za 1,35 sekunde. Andraž Blaznik je bil 26. in Gal Giocomelli 55. Pri dekletih se je najbolje izkazala Teja Lotrič na četrtem mestu, tik za njo je bila Saša Brezovnik, Katja Murnc je bila 11., Nika Kelc 32. in Ana Zimšek 40.

V nedeljo je odlični vožnji pokazala Lotričeva in zasedel drugo mesto, ostale slovenske smučarke slaloma niso izpeljale. Pri fantih je bil Klemen Krejač sedmi, Todorovič osmi, Blaznik 17. in Žan Hribar 33.

Rezultati: Citizen .: Bormio :. Slalom I (m)
Rezultati: Citizen .: Bormio :. Slalom II (m)
Rezultati: Citizen .: Bormio :. Slalom I (ž)
Rezultati: Citizen .: Bormio :. Slalom II (ž)