COC: Štiri Slovenke med petnajst

Eva Logar [foto: Klemen Zibelnik]

Avstrijka Daniela Iraschko je zanesljivo dobila tudi drugo tekmo celinskega pokala za dekleta v Brotterodeju. Na vrhu je Iraschkova Coline Mattel tokrat ugnala za skoraj 22 točk, tretja pa je bila domačinka Melanie Faisst.

Naše tekmovalke so danes še enkrat več pustile odličen ekipni vtis in so s tem resno napovedale boj za visoka mesta na prihajajočem svetovnem prvenstvu na ekipni tekmi v Oslu. Znova je bila najboljša Eva Logar, ki je osvojila peto mesto, odličen finalni skok pa je na sedmo mesto pripeljal Majo Vtič. Urša Bogataj je prav tako zadovoljila pričakovanja s 13. mestom , velik skok po lestvici navzgor pa je v finalu uspel Anji Tepeš, ki je končala na 15. mestu. Nastop se tudi danes ni najbolje posrečil mladinski svetovni podprvakinji, Špeli Rogelj, ki je osvojila 25. mesto.

Prihodnji konec tedna se celinski pokal za dekleta nadaljuje v poljskih Zakopanah.

Rezultati: Celinski pokal .: Brotterode :. Uradni rezultati