Einfaltova četrta na zasledovalni tekmi celinskega pokala

Zadnji dan trojčka celinskega pokala v teku na smučeh je potekal v zasledovalnih bojih v klasični tehniki v švicarski Campri. Ženske so se pomerile na 10 km, moški pa na 15 km.

Lea Einfalt [foto: Klemen Zibelnik/smucka]

Lea Einfalt je v kategoriji mladink U20 zasedla mesto tik za zmagovalnim odrom. Zmagala je nepremagljiva Nemka Julia Belger pred Švicarko Lydio Hiernickel ter Nemko Nadine Herrmann. Solidne uvrstitve so dosegle še Anamarija Lampič na 10. mestu ter Manca Slabanja na 12. mestu. Pri mladincih U20 je Miha Šimenc osvojil 16. mesto, kjer je zmagovalni oder ponovno pripadel Francozom. Zmagal je Jules Lapiere pred Richardom Jouvejem ter Lucasom Chanavatom. Pri članih je bil najhitrejši Nemec Andy Kuehne pred rojakom Philippom Marschallom ter Francozom Bastienom Poirrierom.

Rezultati: Celinski pokal .: Campra :. Mladinke
Rezultati: Celinski pokal .: Campra :. Mladinci
Rezultati: Celinski pokal .: Campra :. Člani