Miha Ličef drugi na igrah OPA na Pokljuki

Na igrah OPA na Pokljuki se je v soboto od slovenskih smučarskih tekačev najbolj izkazal Miha Ličef, ki je v teku na 5 km prosto s skupinskim startom v kategoriji do 15 let zasedel drugo mesto. Premagal ga je le Nemec Janosch Brugger. Med leto starejšimi tekači, ki so tekmovali na 7,5 km dolgi progi, je zmagal Švicar Dajan Danuser, najboljši Slovenec pa je bil Nik Piber na 13. mestu.

Med tekačicami do 15 let so na 5 km dolgi preizkušnji prvih pet mest zasedle Nemke, najhitrejša pa je bila Antonia Fräbel. Med deseterico sta se prebili dve Slovenki: deveta je bila Liza Praznik in deseta Polona Klemenčič. Med dekleti do 16 let je zmagala Nemka Katharina Henning, s četrtim mestom pa se je izkazala najboljša Slovenka Anita Klemenčič.

Rezultati: OPA igre .: Pokljuka