Nika Tomšič bronasta na La Scari

Val d’Isere [foto: Klemen Zibelnik/smucka]

V Val d’Iseru so potekale superveleslalomske in slalomske tekme La Scare, enega izmed največjih otroških tekmovanj na svetu, na katerem so nastopili smučarji in smučarke iz 36 držav. Naša dekleta in fantje so znova prikazali odlične vožnje, največji slovenski uspeh pa je dosegla Nika Tomšič, ki je na slalomu v kategoriji U14 osvojila bronasto medaljo. Nika je bila zelo blizu odličju tudi na superveleslalomu U14, saj je zasedla četrto mesto, enako uvrstitev pa je dosegel tudi Tijan Marovt na slalomu U16. Zelo dobro se je odrezala tudi Ula Podrepšek; ta je na superveleslalomu U14 postavila šesti čas voženj, Marovt in Maks Jan Mirnik pa sta v isti disciplini v kategorijah U16 in U14 zasedla osmo mesto. Lep ekipni uspeh je z 11. mestom dopolnil še Anže Čufar

Rezultati: La Scari .: Val d’Isere