Slovenija najboljša na Pokalu Loka

Po včerajšnjih odličnih rezultatih na veleslalomih 38. Pokala Loka so nas naši mladi smučarji in smučarke danes na slalomskih preizkušnjah razveselili še bolj.

V kategoriji U16 je Andreja Slokar ponovno prikazala premoč in prišla še do ene zmage, Matevž Rupnik je osvojil drugo mesto, Žaklina Jurkovič pa je bila deseta. V kategoriji U14 je Martin Rihtaršič osvojil tretje mesto, Živa Otoničar je bila peta, Ula Podrepšek pa šesta.

Vsi ti odlični rezultati – včerajšnji in današnji – pa so prispevali k končnemu izjemnemu uspehu slovenske ekipe, ki je končala kot najboljša na letošnjem tekmovanju. Drugo mesto so s štirimi točkami zaostanka osvojili Norvežani, tretji so bili Avstrijci, četrti Italijani, peti pa Hrvati.