Superveleslaloma FMC na Kaprunu

Po treh odpovedih so v Evropi prišle na vrsto tudi masters tekme. Pretekli vikend se je FIS masters karavana preselila v avstrijski Kaprun, kjer sta bila na sporedu dva superveleslaloma. Slovenske tekmovalke in tekmovalci pa tudi tokrat niso razočarali.

Edini, ki je nastopil na obeh tekmah je bil Samuel Borovinšek. V soboto je v kategoriji A3 osvojil četrto mesto, v nedeljo pa z odličnim časom še peto. V nedeljo smo dočakali tudi zmago in še eno uvrstitev na zmagovalni oder. Boža Torkar je namreč v kategoriji C6 osvojila tretje mesto, prvo letošnjo zmago za Slovenijo pa je v kategoriji A2 prismučal Peter Furlan.

Franci Langus je bil v kategoriji A5 dvajseti, Tomaž Hrabar v kategoriji A4 štirinajsti, v kategoriji A3 osmi, Tadej Prebil v kategoriji A2 šesti, Franc Strehovec pa v kategoriji B6 dvanajsti.

Masters karavana se seli v nemški Geotschen, kjer bosta na sporedu slalom in veleslalom.