V Mislinji so se borili skakalci in kombinatorci

Tekmovanja za točke pokala Cockte so se nadaljevala v nedeljo v Mislinji, kjer so bile izvedene tekme v sedmih kategorijah. Organizatorji SSK Mislinja so pripravili preizkušnje v smučarskih skokih in nordijski kombinaciji.

Med članicami je slavila Urša Bogataj [foto: SZS]

Med člani je v smučarskih skokih slavil Gašper Bartol, ki je bil boljši od Mateja Likarja in Jake Kosca, ki sta si razdelila drugo mesto. Med članicami je bila najboljša Urša Bogataj pred Špelo Rogelj in Anito Seretinek. Jože Kamenik pa je bil nepremagljiv med nordijski kombinatorci, na zmagovalni oder pa sta stopila še Borut Mavc in Luka Oblak.

V preostalih kategorijah so slavili Žak Šilih (mladinci do 20 let), Žiga Jelar (mladinci do 18 let), Timi Zajc (mladinci do 16 let) in Vid Vrhovnik (kombinatorci: mladinci do 16 let).

Rezultati: Članice
Rezultati: Člani
Rezultati: Mladinci do 20 let
Rezultati: Mladinci do 18 let
Rezultati: Mladinci do 16 let

Rezultati: NK Člani
Rezultati: NK Mladinci do 16 let
Fotogalerija: 31.08.2014, Mislinja