Zmaga Katarine Lavtar, Plutova in Hadalin druga

V Kranjski Gori sta bili danes na sporedu še dve veleslalomski preizkušnji kategorije FIS, ki ju je organiziral Smučarski klub Radovljica. Po včerajšnji zmagi Ane Drev je v ženski konkurenci danes najvišjo stopničko na zmagovalnem odru zasedla Katarina Lavtar, ki je drugouvrščeno Eli Plut prehitela za 39 stotink sekunde. Saša Brezovnik je bila 4., Zala Kobentar 13., Desiree Kopše 14., Sara Juvančič 18., Nina Jan 19., Nuša Suhoveršnik pa 20.

Katarina Lavtar [foto: GEPA]

V moški konkurenci smo imeli na stopničkah znova enega slovenskega predstavnika in sicer Štefana Hadalina, ki je osvojil drugo mesto, s tem, da je za zmagovalcem, Avstrijcem Jeneweinom zaostal 58 stotink. 7. mesto je zasedel Žan Grošelj, Jan Breznik 13., Luka Pančur 15., Jon Lihteneger Vidmajer 21., Jure Čas 22., Matevž Rupnik 23., Ven Florajnčič 24., Andraž Rakovec 29., Žan Kralj pa 31.

Rezultati: FIS tekme .: Kranjska Gora :. Veleslalom I (m)
Rezultati: FIS tekme .: Kranjska Gora :. Veleslalom II (m)
Rezultati: FIS tekme .: Kranjska Gora :. Veleslalom I (ž)
Rezultati: FIS tekme .: Kranjska Gora :. Veleslalom II (ž)