Andreja Slokar na Topolinu tokrat četrta

Za našimi mladimi smučarkami in smučarji je še drugi dan pokala Topolino, največjega mednarodnega otroškega tekmovanja. Ob slabem vremenu v Italiji so bili pogoji tudi danes precej zahtevni, do najboljše slovenske uvrstitve pa je znova prišla Andreja Slokar.

Po včerajšnji srebrni medalji na slalomu v kategoriji U16, je Andreja tudi danes nastopila zelo dobro in le za las zgrešil novo odličje. Na veleslalomu je namreč po odpovedanem drugem teku zaradi dežja zasedla četrto mesto. Soliden nastop je v isti kategoriji uspel tudi Maji Bernard, ki je bila 18., Anita Razinger pa je bila 34.

Med mlajšimi deklicami sta na slalomu dobro nastopili Živa Otoničar in Ula Podrepšek, ki sta zasedli sedmo oziroma deveto mesto. Jakob Fonda in Nejc Naraločnik sta na slalomu U14 odstopila, Žan Kralj in Žiga Skaza pa sta na veleslalomu U16 zasedla 24. in 38. mesto. Krištof Fabjan si je včeraj ob odstopu poškodoval koleno in danes ni nastopil.

Rezultati: Pokal Topolino