COC: Za konec Sloveniji dve tretji mesti

Alenka Čebašek [foto: Klemen Zibelnik]

Zadnji dan tekmovanj za celinski pokal v nemškem Oberwiesenthalu so bili na sporedu boji na razdalji v prosti tehniki. V kategoriji članic je na stopničke na 10 km preizkušnji stopila Mirjam Cossettini, ki je osvojila tretje mesto. Odlična je bila še enkrat več Alenka Čebašek, ki je osvojila šesto mesto, vodilna v skupnem seštevku pokala, Barbara Jezeršek pa je osvojila 14. mesto. Jezerškova v vodstvu ostaja tudi po današnji tekmi, Cossettinijeva je tretja, Čebaškova pa peta. Med mladinkami je na 5 km uspeh Cossettinijeve ponovila Lea Einfalt, katere uspeh sta z devetim in desetim mestom dopolnili Anja Eržen in Eva Sever Rus.

Med člani je najvišje od naših na 15 km preizkušnji segel Domen Potočnik s 35. mestom. Pričakovano so višje posegli mladinci, kjer je Aljaž Praznik osvojil 17. mesto, Matjaž Gorjanc pa je bil 19. Skupno še vedno vodi Rok Tršan, ki danes ni tekmoval.

Rezultati: Celinski pokal .: Oberwiesenthal :. Članice
Rezultati: Celinski pokal .: Oberwiesenthal :. Člani
Rezultati: Celinski pokal .: Oberwiesenthal :. Mladinke
Rezultati: Celinski pokal .: Oberwiesenthal :. Mladinci