Nika Razinger bronasta v Toblachu

Drugi dan celinskega pokala v teku na smučeh v italijanskem Toblachu se je najbolje izšel za Niko Razinger, ki je v kategoriji mladink osvojila odlično tretje mesto. Alenka Čebašek, ki je včeraj osvojila srebrno medaljo v kategoriji članic, je danes zasedla 6. mesto.

Najhitrejša na 5 km klasično z individualnim štartom je bila Američanka Sadie Bjornsen pred Nemko Sandro Ringwald in rojakinjo Elisabeth Schicho. Barbara JezeršekStefanie Boehler.

Nika Razinger [foto: Oliver Kraus/FIS]

Zmagovalka v mladinski kategoriji deklet je bila Avstrijka Teresa Stadlober pred Nemko Julio Belger. Med deseterico se je uvrstila tudi Anamarija Lampič na osmem mestu.

V kategoriji članov je bila najhitrejši na 10 km v klasični tehniki Francoz Bastien Poirrier pred Nemcem Thomasom Bingom in rojakom Franzem Goeringom. Luka Gostinčar je na 31. mesti zabeležil najboljšo slovensko uvrstitev.

Miha Šimenc je v kategoriji mladincev osvojil odlično sedmo mesto. Zmagal je Švicar Livio Bieler pred Francozom Alexandrom Pouyem in rojakom Clementom Parissejem.

Rezultati: Celinski pokal.: Toblach :. Članice
Rezultati: Celinski pokal.: Toblach :. Mladinke
Rezultati: Celinski pokal.: Toblach :. Člani
Rezultati: Celinski pokal.: Toblach :. Mladinci