Tretje mesto za Hafnerjevo v Montafonu

Ula Hafner [foto: Klemen Zibelnik/smucka]

Pretekle tri dni je Montafon v Avstriji gostil tekme državnega mladinskega prvenstva, na katerih so nastopile tudi naše smučarke in smučarji. V torek sta bila na sporedu superveleslaloma, kjer so visoka mesta zasedli naši fantje. Klemen Krejač je bil namreč šesti, Štefan Hadalin sedmi, Jakob Špik deveti, Aljaž Dvornik enajsti., Žan Grošelj pa 13. Pri dekletih je Saša Brezovnik zasedla 22. mesto, Desiree Kopše pa je bila 33.

V sredo so se dekleta pomerila na veleslalomu, fantje pa na slalomu. Saša Brezovnik je prišla na deveto mesto, Žan Grošelj pa 16. Najboljšo slovensko uvrstitev v Montafonu pa je zabeležila Ula Hafner, ki je včeraj na slalomu osvojila tretje mesto, dobro pa je šlo tudi Saši Brezovnik, ki je bila osma. V konkurenci fantov smo včeraj videli kar osem slovenskih nastopov. Štefan Hadalin je na veleslalomu zasedel mesto tik pod stopničkami, Žan Grošelj je bil deseti, Jakob Špik 13., Klemen Krejač pa 35.

Rezultati: Mladinske tekme .: Montafon :. Superveleslalom (m)
Rezultati: Mladinske tekme .: Montafon :. Veleslalom (m)
Rezultati: Mladinske tekme .: Montafon :. Slalom (m)
Rezultati: Mladinske tekme .: Montafon :. Superveleslalom (ž)
Rezultati: Mladinske tekme .: Montafon :. Veleslalom (ž)
Rezultati: Mladinske tekme .: Montafon :. Slalom (ž)