Zlato za Ravnjaka na MSP

Tim-Kevin Ravnjak [foto: Samo Vidic]

Po včerajšnjem zelo dobrem rezultatu Matije Mihiča, ki je na deskarskem krosu mladinskega svetovnega prvenstva v Sierri Nevadi zasedel šesto mesto, je eden izmed slovenskih tekmovalcev danes posegel še po boljšem rezultatu.

Tim-Kevin Ravnjak je na tekmovanju v snežnem žlebu namreč premagal vso konkurenco in si priboril najžlahtnejše odličje. Za Tim-Kevina je to druga medalja na mladinskem svetovnem prvenstvu, saj je aprila lani v italijanskem Valmalencu osvojil srebro v slopestylu. Pred tem je na članskem svetovnem prvenstvu v španski La Molini v snežnem žlebu zasedel 25. mesto.

Poleg Ravnjaka so nastopili še štirje slovenski tekmovalci, trije od njih pa so se prav tako odrezali zelo dobro. Filip Kavčič je zasedel 12. mesto, Jan Kralj 17., Tit Štante 23., Max Kralj Kos pa z 11. mestom v svoji skupini ni napredoval iz kvalifikacij.