Drugi dan poletnega državnega prvenstva v biatlonu na Pokljuki ni prinesel bistvenih sprememb na zmagovalnih stopničkah glede na včerajšnji šprint.
Sredisce
COC: Urbanc deveti, zmaga znova Poljakom
Rafal Sliz je zmagovalec tekme celinskega pokala na srednji skakalnici v Oslu. Drugo mesto je osvojil mladi Avstrijec Thomas Diethart, tretje pa Čeh Lukaš Hlava. Najboljši naš je bil Rok Urbanc na devetem mestu.
Teja Gregorin in Jakov Fak najhitrejša na šprintu
Poletno državno prvenstvo je kljub slabemu vremenu in padavinam, ter delno poplavljeni rolkarski stezi na Rudnem polju, prineslo dva nova naslova biatlonskih državnih prvakov v šprintu.
COC-D: Znova Iraschko, Rogljeva sedma
Avstrijka Daniela Iraschko zmagovalni pohod nadaljuje tudi v Oslu. Na prvi tekmi celinskega pokala je suvereno premagala Francozinjo Coline Mattel in rojakinjo Jacqueline Seifriedsberger. Špela Rogelj zelo dobra sedma.
